szczotka wc

Zdołałoby się zdawać, że ściany w sypialni nie wymagają ozdabiania, bo spędzamy tam czas niemal wyłącznie idąc spać. Nic bardziej mylnego – w ładnie urządzonym wnętrzu przytulniej się usypia!
Bez względu na to, które warianty wykończenia ścian w sypialni bierzemy pod uwagę, w większości chodzi nam o ściane za posłaniem (za jego podgłówkiem). Z jakiej przyczyny? Gdyż na ogół dajemy łóżko w takim miejscu, by wchodząc do pokoju zobaczyć je całe, a co za tym idzie – tworzymy pokój tak, by ozdoby gromadziły się około niego – a wszystko było widoczne przez niedomknięte drzwi z korytarza.http://dekoracjawdomu.pl/ W jaki więc sposób udekorować ściany w pokoju sypialnym?
Ściana w pokoju sypialnym zamalowana farbą
Malowanie farbami to najłatwiejszy oraz najszybsze podejście na ich udekorowanie – o ile oczywiście malujemy całą powierzchnię jednym kolorem (lub nawet każdą ze ściany innym, natomiast bez podziałów w obrębie jednej płaszczyzny). Jakie odcienie jest dobrze wybierać do pokoju sypialnego? Jaskrawe i stonowane, które|jakie będą sprzyjały relaksowi? Nie do końca – to, w jakim otoczeniu czujemy się dobrze, jest bowiem rzeczą indywidualną więc nie powinniśmy w tej kwestii ulegać uciskom. W sytuacji gdy lubicie wnętrza pastelowe – pomalujcie pokój sypialny pastelami, jeśli od zawsze marzyliście o czarnej ścianie za łożem – też powinno się się tego trzymać. Tylko w kwestii czerwonego odcienia sugerowalibyśmy używanie go z dystansem – dowiedziono, iż przebywanie w pomieszczeniach o czerwonych ścianach wywołuje agresję.

Comments are closed.