Ginekomastia

Jeżeli chcecie uskutecznić zabieg podnoszenia biust i równomiernie pozbyć się nadmiaru tłuszczu z okolic, gdzie znajduje się go za wiele. Proponujemy skorzystać z nowatorskiej metody powiększania piersi tłuszczem osobistym.
Dzięki oryginalnej technologii, która została poddana wnikliwym badaniom klinicznym, wolno powiększyć piersi autologicznym tłuszczem, bez wykorzystania implantów piersi.

Zawodowcy

Chirurg od nosów niezawsze po mistrzowsku usprawni brzuch. Specjalista od implantów piersi niekoniecznie wykona doskonałą rekonstrukcję po mastektomii. Powinno się przeznaczyć czas na odnalezienie specjalisty w tej części ciała, jaka ma być modyfikowana. Tutaj mnóstwo elementów wpływa na maksymalnie satysfakcjonujący efekt finalny.

solv
ith

Chirurgia plastyczna

nierzadko bywa jednym rodzajem walki z defektami urody i wiążącymi się z nimi problemami. Utworzyliśmy nową filozofię postępowania, starając się harmonijnie powiązać medycynę i sztukę. Z powodu pasji oraz zaangażowaniu realizujemy marzenia, przywracamy pewność siebie i usprawniamy jakość życia wielu jednostek.

chirurgia plastyczna

Comments are closed.